• Dzisiaj imieniny obchodzą: Magdalena, Bogumiła
  • News

    Zapraszamy na imprezę sportową

    W piątek 14 czerwca odbędzie się pierwsza ogólnomiejska impreza sportowa w tegorocznej edycji Trenera Osiedlowego. Będzie ona otwarta dla wszystkich i odbędzie się przy Szkole Podstawowej nr 8. W planach dwugodzinnej imprezy są m.in. punktowane konkurencje indywidualne (piłkarski 1×1, bramka celnościowa, konkurs rzutów do kosza, wyrzut z autu, podbicia rakietą tenisową, kręgle czy tor przeszkód), nagrody, dmuchańce, poczęstunek, pamiątkowe medale i odwiedziny maskotki Chrobrego. W konkurencjach indywidualnych może zmierzyć się każdy, za to do konkurencji zespołowej – piłki nożnej – przystąpią reprezentacje ośmiu boisk Trenera Osiedlowego, rywalizując w ten sposób o miano najlepszej w Głogowie.
    Początek imprezy o godz. 16.00. Wtedy nastąpi uroczyste otwarcie i rozdanie kart zawodnika. Wstęp jest wolny. Zapraszamy!