• Dzisiaj imieniny obchodzą: Małgorzata, Lucyna
  • Zajęcia pozalekcyjne

    Lp. nazwa zajęć klasy nazwisko i imię nauczyciela dzień godzina sala
    1. Fakultet z geografii 3a, 3b, 3c Nowakowska Małgorzata wtorek 8:00 42
    2. Fakultet z języka niemieckiego 3f, 3g Śniadecka Karina środa 8:00 37
    3. Fakultet z matematyki 3a, 3b Samborowicz Agnieszka czwartek 8:00  44
    4. Fakultet z języka polskiego 3g Binkowska Agnieszka czwartek 8:00  20
    5. Fakultet z języka polskiego 3c Weryszko Ewa czwartek 8:00  09
    6. Fakultet z języka polskiego 3a Burgiel Katarzyna czwartek 8:00 21
    7. Fakultet z chemii 3 Pręda Katarzyna wtorek 8:00 45
    8. Fakultet z biologii 3a, 3f, 3d, 3g Wolff Małgorzata środa 8:00 44
    9. Fakultet z matematyki 3c Przewocka Anita czwartek 8:00 41
    10. Fakultet z geografii 3d, 3e, 3f, 3g Śnita Joanna wtorek 8:00 41
    11. Fakultet z języka polskiego 3f Bielawska Marta czwartek 8:00 20
    12. Fakultet z języka angielskiego 3 Karnicka Patrycja środa 8:00 37
    13. Fakultet z matematyki 3d, 3f Orzęcka Ewa czwartek 8:00 23
    14. Fakultet z j. polskiego 3e Buczek Alina środa 14:25 20
    15. Fakultet z matematyki 3e Kieruńczyk Alina czwartek 8:00 22
    16. Fakultet z języka niemieckiego 3c, 3d Sosenko Joanna środa 8:00 40
    17. Fakultet z jezyka angielskiego 3 Wnuk Małorzata środa 8:00 08
    18. Fakultet z języka polskiego 3d Barylik Lidia czwartek, co drugi tydzień 8:00 29
    19. Fakultet z języka polskiego 3b Rajzynger Marzena czwartek, co drugi tydzień 8:00 39
    20. Fakultet z fizyki 3b, 3c, 3e Oszurko Andżelika wtorek 8:00 46
    21. Fakultet z fizyki 3a, 3f, 3g Mielcarek Marzena wtorek 8:00 22
    22. Fakultet z matematyki 3g Mielcarek Marzena czwartek 8:00 22
    23. Fakultet z chemii 3a, 3e, 3b Woźny Agnieszka wtorek 8:00 21
    24. Fakultet z biologii 3b, 3c, 3e Hartman Mariola środa 8:00 20
    Lp. nazwa zajęć klasy nazwisko i imię nauczyciela dzień godzina sala
    1. Koło języka niemieckiego 2, 3 Śniadecka Karina wtorek 14:30-15:15 37
    2. Zajęcia w ramach Akademii Młodego Przedsiębiorcy 2, 3 Samborowicz Agnieszka wg harmonogramu PWSZ
    3. Koło konkursowe z języka polskiego 7, 2, 3 Barylik Lidia
    4. Koło konkursowe z języka angielskiego 7, 2, 3 Stein Karolina
    5. Koło konkursowe z geografii 7, 2, 3 Śnita Joanna poniedziałek (co 2 tydzień)  14:30-15:15  42
    6. Koło konkursowe z matematyki 3 Orzęcka Ewa środa  14:30-15:15  23
    7. Koło konkursowe z fizyki 2, 3 Oszurko Andżelika czwartek 7:30 46
    8. Koło plastyczne 1 Żuber Kamila czwartek 12:45-13:30 7
    9. Koło plastyczne 1 Furjer Beata czwartek 12:45-13:30 7
    10. Koło konkursowe 7 Sulej Ewa czwartek 14:35-15:20
    11. Koło konkursowe z matematyki 2 Mielcarek Marzena środa 14:30-15:15 22
    12. Koło chemiczne 2, 3 Woźny Agnieszka czwartek (co 2 tydzień) 14:30-16:00 45
    13. Koło konkursowe z biologii 2, 3 Hartman Mariola środa 15:15-16:00 44
    Lp. nazwa zajęć klasy nazwisko i imię nauczyciela dzień godzina sala
    1. Konsultacje z geografii 3a, 3c Nowakowska Małgorzata wtorek 14:30-15:00 stołówka
    2. Konsultacje z języka angielskiego 7a, 7b, 7d Śniadecka Karina wtorek 14:30-15:15 37
    3. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki 7d Samborowicz Agnieszka wtorek

    czwartek

    (zamiennie)

    13:30

     

    23

     

     

    4. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki  3a, 3f Samborowicz Agnieszka 3a: poniedziałek

    (co 2 tyg.)

    3f: czwartek

    (co 2 tyg.)

    12:45

     

    13:30

    22

     

    22

    5. Konsultacje z matematyki 2, 3 Samborowicz Agnieszka wtorek 14:15 23
    6. Konsultacje z języka niemieckiego 2, 3 Sosenko Joanna Środa 14:25-15:10
    7.  Konsultacje z języka polskiego 2c, 3f, 3g Agnieszka Binkowska poniedziałek 14:25-15:20 20
    8. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego 7d Buczek Alina wtorek 14:25-15:10 20
    9. Konsultacje z biologii 7a, 7b, 7d

    2a, 2c, 2f

    3a, 3f

    Wolff Małgorzata poniedziałek 14:25-15:10 44
    10. Konsultacje z chemii 7, 2, 3 Pręda Katarzyna wtorek 14:25-15:10   45
    11. Konsultacje z informatyki 7, 2, 3 Budzińska-Kaftan Dorota wtorek 14:30-15:15 38
    12. Konsultacje z matematyki  2b, 3c Przewocka Anita poniedziałek 14:30-15:15 41
    13. Konsultacje z j. niemieckiego 7 Weryszko Ewa
    14. Konsultacje z geografii 7, 2, 3 Śnita Joanna  poniedziałek (co 2 tygodnie)  14:30-15:15  42
    15. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego 2e, 2f Burgiel Katarzyna czwartek 14:25-15:20 21
    16. Konsultacje z j.polskiego 2e, 2f, 3a Burgiel Katarzyna 21
    17. Konsultacje z jezyka polskiego 3f Bielawska Marta piątek
    18. Konsultacje / przedmioty przyrodnicze  7d Borodaj Kinga środa 8:00-8:45 44a
    19. konsultacje dydaktyczne 1a Żuber Kamila piątek 12:45-13:30 9
    20. Konsultacje / przedmioty przyrodnicze  2a, 2f Borodaj Kinga piątek 13:40-14:25 44a
    21. Konsultacje / przedmioty przyrodnicze 3a, 3f, 3g Borodaj Kinga wtorek 8:00-8:45 44a
    22. Konsultacje z języka niemieckiego 3 Krystkowiak Dorota piątek 14:30-15:15 8
    23 Konsultacje z matematyki 2, 3 Orzęcka Ewa wg. potrzeb 23
    24. zajęcia wspierające 1a, 1b, 1c, 1d Żuber Kamila wtorek 12:45-13:30 9
    25. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego 3a, 3g Buczek Alina czwartek 14:25-15:10 20
    26. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego 3f Buczek Alina piątek 14:25-15:10 20
    27. Zajęcia wspierające 1b Borkowska Ewa piątek 12:45-13:30 8
    28. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki 7a, 7b, 7c Kieruńczyk Alina piątek 14:30 -15:10 22
    29. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki 2a Kieruńczyk Alina środa (co 2 tyg) 10:45-11:30 22
    30. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki 2f Kieruńczyk Alina czwartek (co 2 tyg) 12:45-13:30 22
    31. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki 3e Kieruńczyk Alina czwartek 8:00-8:45 (co 2 tyg) 22
    32. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  7, 2, 3 Krakowiak Marta poniedziałek
    (2xm-c)
    13:40-14:25 06
    33. Konsultacje dydaktyczne 1c Furjer Beata czwartek 11:40-12:25 7
    34. Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki 3f, 3g Mielcarek Marzena czwartek (co 2 tydzień) 8:55-9:40 22
    35. Zajęcia wyrównawcze z chemii 7, 2, 3 Woźny Agnieszka środa 14:30-15:15 45
    36. Zajęcia wyrównawcze z biologii 7, 2, 3 Hartman Mariola środa 14:30-15:15 44
    Lp. nazwa zajęć grupa nazwisko i imię nauczyciela dzień godzina sala
    1. Piłka siatkowa dziewcząt SKS Jaskólska -Pitoń Katarzyna wtorek 16:00-17:00 sala sportowa
    2. Piłka siatkowa chłopców SKS Pawluś Artur środa 15:30-16:30 sala sportowa
    3. Zespołowe gry sportowe SKS Pawlicki Dariusz czwartek 14:30-15:30 sala sportowa
    4. Koszykówka chłopców SKS Biliński Andrzej poniedziałek 14:30-15:30 sala sportowa
    5. Koszykówka dziewcząt SKS Borwik Anna wtorek 14:30-15:30 sala sportowa
    6. Piłka ręczna dziewcząt SKS Rabęda Marzena czwartek 17:30-18:30 sala sportowa
    Lp. nazwa zajęć klasy nazwisko i imię nauczyciela dzień godzina sala
    1. Projekt edukacyjny „Szkoła w procentach” 2 Samborowicz Agnieszka wg harmonogramu ustalonego z grupą
    2. Projekt edukacyjny 2 Binkowska Agnieszka
    3. Projekt edukacyjny 2 Burgiel Katarzyna
    4. Wolontariat Gauza Urszula
    5. Koło języka włoskiego  7, 2, 3 Stein Karolina
    6. Projekt edukacyjny „Szkoła w procentach” 2 Anita Przewocka wg harmonogramu ustalonego z grupą
    7. Projekt edukacyjny 2 Śnita Joanna  wg harmonogramu ustalonego z grupą  42
    8. lekcje przedmiotowe po angielsku 7, 2, 3 Karnicka Patrycja
    9. Projekt edukacyjny 2 Sosenko Joanna wg harmonogramu ustalonego z grupą
    10 Konsultacje z j.niemieckiego 2, 3 Sosenko Joanna środa 14:25-15:10  22
    11 Konsultacje z języka polskiego 2, 3, 7 Marzena Rajzynger poniedziałek 7:30-8:00 39
    12 Poradnictwo zawodowe 3 Młynek Joanna poniedziałek, wtorek 14:30-15:15 39
    13 Warsztaty Kulinarne 1 Kopcińska Iwona
    art-supplies-brushes-rulers-scissors-159644