• Dzisiaj imieniny obchodzą: Magdalena, Bogumiła
  • News

    Zajęcia dla uczniów klas 1-3 korzystających z opieki w szkole od 25.05.2020

    Informuję, że zapisani uczniowie z naszej szkoły, decyzją Organu Prowadzącego, będą odbywali zajęcia w Szkole Podstawowej nr 6 w Głogowie. Zajęcia rozpoczynają się 25.05.2020r. Opiekę dydaktyczno-wychowawczą sprawować nad dziećmi będą nauczyciele naszej szkoły. Praca dydaktyczna przebiegać będzie jak dotychczas (materiały i łączenia Teams). Dokumenty do wypełnienia to oświadczenie Covid. Podpisany dokument należy 1 dnia dostarczyć do SP 6. Wzór Oświadczenia Covid (do wypełnienia), procedury przyjmowania i odbierania dzieci (do zapoznania się), oraz dokument Organizacja pracy szkoły w warunkach zagrożenia epidemicznego (do zapoznania się) znajdują się obok, po prawej stronie, w zakładce „Zdalne nauczanie”.