• Dzisiaj imieniny obchodzą: Anna, Mirosława
  • News

    Wirtualna akademia na zakończenie edukacji wczesnoszkolnej dla kl.3

    Pięknych i bezpiecznych wakacji. Wirtualna akademia dla kl.3

    Kochani Uczniowie klas 3 za Wami czas nauki, czas w którym poznawaliście nowych kolegów, koleżanki, zawiązywały się przyjaźnie. Trzy lata, mamy nadzieję, pięknej, przygody w Naszej Szkole. I Pani Wychowawczyni, która na nowo pokazywała Wam Świat. Dziś kończy się pewien etap dla Was, ale zaczyna nowy... Już wkrótce się ponownie spotkamy ☺️ Ale dziś życzymy Wam wspaniałych, pełnych słońca wakacji 🕶️🌞🌊⛱️I pamiętajcie: "Największą sztuką życia jest śmiać się zawsze i wszędzie, nie żałować tego co było i nie bać się tego co będzie". ❤️Montaż filmu: Krzysztof Kwieciński

    Opublikowany przez Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi Piątek, 26 czerwca 2020