• Dzisiaj imieniny obchodzą: Natalia, Eligiusz, Blanka
  • News

    Warsztaty zdobienia bombek

    17 listopada klasy 4c i d uczestniczyły w warsztatach zdobienia bombek choinkowych w Fabryce Bombek „Celtic” w Lesznie. Uczniowie mieli również możliwość obejrzenia pełnego procesu ręcznego wytwarzania tych ozdób. Dowiedzieli się, że pełen proces od ukształtowania bombki ze szklanej rurki do gotowej, pięknie udekorowanej ozdoby trwa pięć dni. Przekonawszy się jak trudne jest zdobienie bombek, wszyscy byli pod wrażeniem umiejętności pań zdobiących. To był udany dzień, pełen wrażeń, z których wszyscy wrócili z nową wiedzą, radośni, ozdobieni brokatem – niczym bombki, które mogli zakupić w przyzakładowym sklepiku. Na pamiątkę każdy uczestnik wycieczki otrzymał również piękną bombkę ze swoim imieniem.

    Zdjęcia z wycieczki dostępne na fb szkolnym

    Skip to content