• Dzisiaj imieniny obchodzą: Adryjan, Fryderyk
 • News

  TYDZIEŃ WALKI Z DEPRESJĄ – ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO SKORZYSTANIA

  Szanowni Państwo, według raportów instytucji badawczych 1,5 mln Polaków choruje na depresję. Epidemia COVID – 19, której skutkiem stał się kryzys gospodarczy w Polsce i konieczność zmierzenia się z ograniczeniami, znacznie wpłynęła na pogorszenie się stanu psychicznego naszego społeczeństwa a szczególnie dzieci. 23 lutego przypada Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją i właśnie ta okazja zainspirowała Centrum Formacji Rodziny im. Jana Pawła II do organizacji TYGODNIA WALKI Z DEPRESJĄ, w dniach 21- 28 lutego 2021. II edycja tego wydarzenia współorganizowana jest przez Głogowskie Stowarzyszenie „Otwarte Drzwi”, a jego partnerem jest KGHM POLSKA MIEDŹ S.A. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Głogowa Rafael Rokaszewicz oraz Wojewoda Dolnośląski. Organizatorzy zapraszają mieszkańców Gminy Miejskiej Głogów do skorzystania z bezpłatnych konsultacji, wykładów, wywiadów oraz wysłuchania rozmów ze specjalistami zdrowia psychicznego, z przedstawicielami samorządów i jednostek publicznych, z osobami dzielącymi się swoim własnym doświadczeniem w obszarze utraty zdrowia emocjonalnego. Dodatkowo mieszkańcy mogą wziąć udział w anonimowej ankiecie i wypowiedzieć się na temat depresji:
  Szczegóły wydarzenia znajdą Państwo na stronach:
  www.kghm.com/depresja
  www.cfrlubin.pl/depresja
  www.facebook.pl/tydzienwalkizdepresja