• Dzisiaj imieniny obchodzą: Jan, Wiktor
 • News

  Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

  Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich uczniowie z klas 1-3 utrwalili wiedzę na temat etapów powstawania książek oraz jak i dlaczego należy o nie dbać. Na zajęciach plastycznych klasy pierwsze wykonały piękne zakładki do książek, a klasy drugie i trzecie wzięły udział w Szkolnym Konkursie Literacko – Plastycznym. Oto wyniki konkursu:
  Klasy II:
  I miejsce – Jakub Janczak kl. 2a
  II miejsce – Viktoria Badzińska kl. 2b
  III miejsce – Iga Maczan kl. 2c
  Wyróżnienie – Zuzanna Ziółkowska kl. 2b
  Klasy III:
  I miejsce – Antoni Chrust kl. 3d
  II miejsce – Natasza Hurkała kl. 3c
  III miejsce – Weronika Nycz kl. 3c
  Wyróżnienie – Nadia Maj kl. 3d
  Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!
  Skip to content