• Dzisiaj imieniny obchodzą: Emanuel, Larysa, Teodor

REKRUTACJA 2019/2020

Zapraszamy do zapisów!  Szczegóły oferty w systemie.Elemento - rekrutacja do szkół podstawowych

kl. 1 – klasy ogólne – poprzez system elektroniczny ELEMENTO  i dostarczenie do sekretariatu podpisanego wniosku z systemu ( podpisany wydruk, albo druk wypełniony odręczne /druk dostępny w sekretariacie)

kl. 1klasa integracyjna – poprzez system elektroniczny ELEMENTO i dostarczenie do sekretariatu podpisanego wniosku z systemu (jak wyżej) i dostarczenie podania wyrażającego wolę przyjęcia do klasy integracyjnej. Uczniowie z orzeczeniami PPP – rodzice dostarczają również orzeczenie.

kl.4 integracyjna – na wniosek rodzica -w sekretariacie szkoły – ilość miejsc – maks.20 uczniów

kl.5 klasa ogólna z rozszerzeniem o zajęciach z ochrony środowiska uwzględniające nauczanie eksperymentalne  -w sekretariacie szkoły – ilość miejsc – maks.26 uczniów

kl.7 integracyjna -na wniosek rodzica – w sekretariacie szkoły – ilość miejsc – maks.20 uczniów

Do klas integracyjnych nie obowiązuje rejonizacja