• Dzisiaj imieniny obchodzą: Walerina, Wirgilusz

PROJEKT NR 06 – GŁOSUJEMY!!!

Szanowni Państwo, walczymy w głosowaniu w Budżecie Obywatelskim -PROJEKT NR 06. Jest szansa na utworzenie placu zabaw, z którego będą korzystali nie tylko uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi, ale również rodziny z dziećmi z pobliskich obiektów mieszkalnych osiedla Chrobry. Do 26 listopada każdy głogowianin ma dwa głosy. Jeden – na dowolny projekt z okręgu nr 1, 2, 3 lub 4. Drugi głos – na jeden z projektów ogólnomiejskich.
    TUTAJ głowanie-internetowe

Kto może głosować? Każdy mieszkaniec Głogowa. Nie ważne ile masz lat! Nie ważne czy jesteś dzieckiem, czy seniorem. Możesz decydować, które pomysły będą realizowane w 2022 roku. Bardzo nam zależy na TYM szkolnym projekcie, dlatego prosimy o zaangażowanie i wsparcie -06.

06 – Modernizacja istniejącego terenu przy Szkole Podstawowej nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie na plac zabaw.

Opis zadania i uzasadnienie jego realizacji

Projekt zakłada budowę, funkcjonalnego placu zabaw dla dzieci na ternie szkoły podstawowej nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie, które będzie bezpiecznym miejscem do spędzania czasu dzieci w różnym wieku. Planowany plac zabaw ma być ogólnodostępny dla wszystkich.
    Celem tego projektu jest stworzenie dzieciom miejsca do aktywnego spędzania czasu. Od września 2017 po przekształceniu Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Szkołę Podstawową nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi dzieci korzystają z uprzejmości pobliskich placówek przedszkolnych do zabawy na ich placach zabaw.

Budowa placu zabaw umożliwi dzieciom przyjemne i bezpieczne spędzanie czasu na świeżym powietrzu i przyczyni się również do integracji dzieci. Załącznik – projekt techniczny.

Beneficjenci zadania:

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi, rodziny z dziećmi z pobliskich obiektów mieszkalnych osiedla Chrobry.

Szacowany koszt zadania:

• Wykonanie nowej furtki i ciągu pieszego doprowadzającego do placu zabaw 8000zł
    • Wykonanie nawierzchni bezpiecznych, podbudowy pod nawierzchnię, dostawy i montażu obrzeży, przywóz piasku, wywóz ziemi. 27 000zł
    • Huśtawka potrójna ze stali nierdzewnej 8000zł
    • Instrument tablica dzwonków murowych 2290zł