• Dzisiaj imieniny obchodzą: Czesław, Fryderyk

Podsumowano konkursy

Dziś odbyło się rozstrzygnięcie konkursów: plastycznego pt.: „Nie pal przy mnie proszę” zorganizowanego przez p.Ulę Gauzę i Małgosię Grzegorek oraz poetyckiego dla dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej pt.: „Mój dom, moje miasto”. W pierwszym laureatami konkursu są: Im. Jagoda Grześkowiak i Dominika Latus, IIm. Oliwier Kuś i Emilia Jarocha, IIIm. Jakub Wiśniewski. W drugim, wyodrębniono trzy wyróżnienia w następującym składzie: Dawid Juszczak, Michalina Huzarska, Julia Pierzak. Ponadto, kierownik świetlicy p.Iwona Kopcińska wręczyła nagrody i pamiątkowe dyplomy dzieciom uczęszczającym do świetlicy szkolnej, które wyróżniły się wzorowym zachowaniem podczas całego roku szkolnego, tj: Julia Pierzak, Weronika Młyniec, Mateusz Pikor, Klementyna Kudyba.
    Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!