• Dzisiaj imieniny obchodzą: Magdalena, Bogumiła
  • plan lekcji-zdalne nauczanie

    Kolorem czarnym zaznaczone są lekcje, których materiały umieszczone są na Moodle
    Kolorem czerwonym zaznaczone są lekcje live na Teams, do których materiały są umieszczone również na Moodle

     

    Kl.1a

    Nr

    Godz

    Poniedziałek

    Wtorek

    Środa

    Czwartek

    Piątek

    1

    8:00- 8:45

    e_wczesnoszk- ME

    j.ang – PK  

        —————————-

    e_wczesnoszk – ME

       ———————————-

    2

    8:55- 9:40

    e_wczesnoszk-  ME

    e_wczesnoszk- ME

    Połączenie przez Teams

    e_wczesnoszk- ME

    e_wczesnoszk- ME

      ———————————–

    3

    9:50-10:35

    e_wczesnoszk- ME

    e_wczesnoszk- ME

    religia- KW

    e_wczesnoszk- ME

    e_wczesnoszk- ME

    4

    10:45-11:30

    j.angielski PK 

    Połączenie przez Teams

    religia- KW

    e_wczesnoszk- ME

    e_wczesnoszk- ME

    e_wczesnoszk – ME

    5

    11:45-12:30

    etyka- IW

    e_wczesnoszk- ME

    e_wczesnoszk- ME

    etyka-IW

    e_wczesnoszk- ME

    6

    12:45-13:30

      ——————————–

       ——————————-

    e_wczesnoszk- ME

       ———————————-

    e_wczesnoszk- ME

    Kl.1b

    Nr

    Godz

    Poniedziałek

    Wtorek

    Środa

    Czwartek

    Piątek

    1

    8:00- 8:45

    e_wczesnoszk -WM

    e_wczesnoszk- WM

    religia -KW

    e_wczesnoszk -WM

       ——————————–

    2

    8:55- 9:40

    e_wczesnoszk WM

    e_wczesnoszk WM

    e_wczesnoszk WM

    e_wczesnoszk WM

    religia -KW

    3

    9:50-10:35

    e_wczesnoszk WM

    e_wczesnoszk WM

    e_wczesnoszk WM

    e_wczesnoszk WM

    j.ang  MK

    4

    10:45-11:30

    e_wczesnoszk WM

    j.ang  MK

    Połączenie przez Teams

    e_wczesnoszk WM

    e_wczesnoszk WM

    Połączenie przez Teams

    e_wczesnoszk WM

     

    5

    11:45-12:30

    etyka-IW

    e_wczesnoszk WM

    e_wczesnoszk WM

    etyka-IW

    e_wczesnoszk WM

    Kl.1c

    Nr

    Godz

    Poniedziałek

    Wtorek

    Środa

    Czwartek

    Piątek

    1

    8:00- 8:45

    religia KW

       —————————–

    e_wczesnoszk RP

    e_wczesnoszk RP

    j.ang PK

    2

    8:55- 9:40

    e_wczesnoszk RP

    e_wczesnoszk RP

    e_wczesnoszk RP

    e_wczesnoszk RP

    e_wczesnoszk RP

    3

    9:50-10:35

    e_wczesnoszk RP

    e_wczesnoszk RP

    e_wczesnoszk RP

    Połączenie przez Teams

    e_wczesnoszk RP

    e_wczesnoszk RP

    4

    10:45-11:30

    e_wczesnoszk RP

    e_wczesnoszk RP

    e_wczesnoszk RP

    e_wczesnoszk RP

    e_wczesnoszk RP

    5

    11:45-12:30

    etyka-IW

    j.ang  PK

    Połączenie przez Teams

    religia KW

    etyka-IW

    e_wczesnoszk RP

    Kl.1d

    Nr

    Godz

    Poniedziałek

    Wtorek

    Środa

    Czwartek

    Piątek

    1

    8:00- 8:45

    e_wczesnoszk SM

    e_wczesnoszk SM

    e_wczesnoszk SM

    e_wczesnoszk SM

    e_wczesnoszk SM

    2

    8:55- 9:40

    e_wczesnoszk SM

    e_wczesnoszk SM

    religia KW

    e_wczesnoszk SM

    e_wczesnoszk SM

    3

    9:50-10:35

    e_wczesnoszk SM

    e_wczesnoszk SM

    e_wczesnoszk SM

    Połączenie przez Teams

    e_wczesnoszk SM

    e_wczesnoszk – SM

    Połączenie przez Teams

    4

    10:45-11:30

    religia KW

    e_wczesnoszk SM

    j.ang  MK

    Połączenie przez Teams

    e_wczesnoszk SM

    e_wczesnoszk SM

    5

    11:45-12:30

    etyka-IW

    j.ang  MK

    etyka-IW

    e_wczesnoszk SM

     

    Kl.2a

    Nr

    Godz

    Poniedziałek

    Wtorek

    Środa

    Czwartek

    Piątek

    1

    8:00- 8:45

    e_wczesnoszk- IB

    religia – KW

    ——————————-

    e_wczesnoszk- IB

    e_wczesnoszk-IB

    2

    8:55- 9:40

    e_wczesnoszk- IB

    e_wczesnoszk- IB

      ——————————–

    e_wczesnoszk-  IB

    e_wczesnoszk – IB

    3

    9:50-10:35

    j.ang – PK

    Połączenie przez Teams

    e_wczesnoszk- IB

    e_wczesnoszk- IB

    e_wczesnoszk- IB

    e_wczesnoszk- IB

    4

    10:45-11:30

    e_wczesnoszk- IB

    Połączenie przez Teams

    e_wczesnoszk- IB

    j.ang  PK

    zaj kreat- IB

    e_wczesnoszk- IB

    5

    11:45-12:30

    e_wczesnoszk – IB

    e_wczesnoszk- IB

    e_wczesnoszk- IB

    religia- KW

    etyka-IW

    6

    12:45-13:30

       ———————————-

        ——————————

    e_wczesnoszk- IB

    etyka-IW

       ——————————

    Kl.2b

    Nr

    Godz

    Poniedziałek

    Wtorek

    Środa

    Czwartek

    Piątek

    1

    8:00- 8:45

        ——————————–

       —————————–

    e_wczesnoszk JS

    religia KW

    e_wczesnoszk JS

    2

    8:55- 9:40

    e_wczesnoszk JS

        —————————–

    e_wczesnoszk JS

    j.ang  PK

    e_wczesnoszk JS

    3

    9:50-10:35

    e_wczesnoszk JS

    e_wczesnoszk JS

    e_wczesnoszk JS

    Połączenie przez Teams 10.00

    e_wczesnoszk JS

    zaj kreat JS

    4

    10:45-11:30

    e_wczesnoszk JS

    e_wczesnoszk JS

    e_wczesnoszk JS

    e_wczesnoszk JS

    e_wczesnoszk JS

    5

    11:45-12:30

    religia KW

    e_wczesnoszk JS

    j.ang PK

    Połączenie przez Teams

    e_wczesnoszk JS

    etyka-IW

    6

    12:45-13:30

    e_wczesnoszk JS

    e_wczesnoszk JS

       ——————————

    etyka-IW

       —————————-

    Kl. 2c

    Nr

    Godz

    Poniedziałek

    Wtorek

    Środa

    Czwartek

    Piątek

    1

    8:00- 8:45

    e_wczesnoszk- ET

    e_wczesnoszk- ET

    e_wczesnoszk- ET

       —————————-

       ——————————–

    2

    8:55- 9:40

    e_wczesnoszk- ET

    e_wczesnoszk- ET

    j.ang – MK 

    religia- KW

    e_wczesnoszk- ET

    3

    9:50-10:35

    religia- KW

    j.ang – MK

    Połączenie przez Teams

    e_wczesnoszk- ET

    zaj kreat- ET

    e_wczesnoszk – ET

    4

    10:45-11:30

    e_wczesnoszk- ET

    e_wczesnoszk – ET

    e_wczesnoszk-ET

    e_wczesnoszk- ET

    e_wczesnoszk- ET

    5

    11:45-12:30

    e_wczesnoszk- ET

    e_wczesnoszk- ET

    e_wczesnoszk- ET

    e_wczesnoszk- ET

      ——————————–

    6

    12:45-13:30

      ———————————

        ——————————-

      ————————–

    e_wczesnoszk- ET

    Połączenie przez Teams

    Kl.3a

    Nr

    Godz

    Poniedziałek

    Wtorek

    Środa

    Czwartek

    Piątek

    1

    8:00- 8:45

    e_wczesnoszk- KŹ

    e_wczesnoszk- KŹ

    j.angielski PK 

    Połączenie przez Teams

    j.ang k- PK

       ————————–

    2

    8:55- 9:40

    e_wczesnoszk- KŹ

    e_wczesnoszk- 

    zaj kreat- KŹ

    e_wczesnoszk- KŹ

    Połączenie przez Teams

    zaj kreat- KŹ

    3

    9:50-10:35

    e_wczesnoszk- KŹ

    religia- KW

    e_wczesnoszk- KŹ

    religia- KW

    e_wczesnoszk- KŹ 

    4

    10:45-11:30

    e_wczesnoszk- KŹ

    e_wczesnoszk- KŹ

    e_wczesnoszk- KŹ

    e_wczesnoszk- KŹ

    e_wczesnoszk- KŹ

    5

    11:45-12:30

    e_wczesnoszk- KŹ

    etyka-IW

    e_wczesnoszk- KŹ

    e_wczesnoszk- KŹ

    e_wczesnoszk- KŹ

    6

    12:45-13:30

        ————————————

       ——————————–

    etyka-IW

    zaj kreat- JŚ – materiały przez e-dziennik

    e_wczesnoszk- KŹ

    Kl.3b

    Nr

    Godz

    Poniedziałek

    Wtorek

    Środa

    Czwartek

    Piątek

    1

    8:00- 8:45

       ——————————

    e_wczesnoszk- MP

    j.ang  MK

    e_wczesnoszk- MP

    e_wczesnoszk- MP

    2

    8:55- 9:40

    e_wczesnoszk- MP

    religia- KW

    e_wczesnoszk-MP

    e_wczesnoszk- MP

    j.ang – MK

    Połączenie przez Teams

    3

    9:50-10:35

    zaj kreat- MP

    e_wczesnoszk- MP

    e_wczesnoszk- MP

    e_wczesnoszk- MP

    e_wczesnoszk- MP

    4

    10:45-11:30

    e_wczesnoszk- MP

    e_wczesnoszk- MP

    zaj kreat- MP

    religia- KW

    e_wczesnoszk- MP

    5

    11:45-12:30

    e_wczesnoszk- MP

    etyka-IW

    e_wczesnoszk- MP

    Połączenie przez Teams

    zaj kreat-  JŚ -materiały przez e-dziennik

    e_wczesnoszk- MP

    6

    12:45-13:30

    e_wczesnoszk- MP

        ——————————

    etyka-IW

        ———————————-

    e_wczesnoszk- MP

    Kl.3c

    Nr

    Godz

    Poniedziałek

    Wtorek

    Środa

    Czwartek

    Piątek

    1

    8:00- 8:45

       ——————————-

       ———————————-

    e_wczesnoszk BF

    e_wczesnoszk BF

    e_wczesnoszk BF

    2

    8:55- 9:40

    religia KW

    e_wczesnoszk BF

    e_wczesnoszk BF

    e_wczesnoszk BF

    e_wczesnoszk BF

    3

    9:50-10:35

    e_wczesnoszk BF

    Połaczenie przez Teams

    e_wczesnoszk BF

    e_wczesnoszk BF

    Połaczenie przez Teams

    e_wczesnoszk BF

    e_wczesnoszk BF

    4

    10:45-11:30

    e_wczesnoszk BF

    zaj kreat BF

    religia KW

    e_wczesnoszk BF

    e_wczesnoszk BF

    5

    11:45-12:30

    e_wczesnoszk BF

    e_wczesnoszk BF

    e_wczesnoszk BF

    j.ang  MK-

    Połączenie przez Teams

    zaj kreat JŚ – materiały przez e-dziennik

    6

    12:45-13:30

    zaj kreat BF

    j.ang  MK

       ——————————-

        ——————————-

       ————————–

    Kl.3d

    Nr

    Godz

    Poniedziałek

    Wtorek

    Środa

    Czwartek

    Piątek

    1

    8:00- 8:45

    e_wczesnoszk DH

       ———————————–

    e_wczesnoszk DH

       ———————————

    e_wczesnoszk DH

    2

    8:55- 9:40

    e_wczesnoszk DH

    zaj kreat DH

    e-wczesnoszk DH

        ——————————–

    e_wczesnoszk DH

    3

    9:50-10:35

    e_wczesnoszk DH

    e_wczesnoszk DH

    e_wczesnoszk DH –

    Połaczenie przez Teams

    e_wczesnoszk DH

    e_wczesnoszk DH

    4

    10:45-11:30

    e_wczesnoszk DH

    e_wczesnoszk DH

    e-wczesnoszk DH

    zaj kreat JŚ – materiały przez e-dziennik

    e_wczesnoszk DH

    5

    11:45-12:30

    zaj kreat DH

    e_wczesnoszk DH

    religia KK 

    e_wczesnoszk DH

    j.ang  MK –

    Połączenie przez Teams

    6

    12:45-13:30

    j.ang MK

    religia KK

    konsultacje indywidualne na Teams w innym czasie na czacie albo mailem

        —————————-

    e_wczesnoszk DH

       —————————

    Kl.5a

    Nr

    Godz

    poniedziałek

    wtorek 

    środa

    czwartek

    piątek

    1

    8.00 – 8.45

    Informatyka KK

    Matematyka AS 

    Informatyka KK

    2

    8.55 – 9.40

    Muzyka MH

    W-f ch  AP

    W-f dz AB

    Biologia MH Teams-1 i 3 tydzień miesiąca,

    Historia AM

    Język polski BI

    3

    9.50 – 10.35

    Historia AM

    Matematyka AS 

    Język polski BI

    język polski BI

    Zajęcia z wychowawcą AS Teams 2 i 4 tydzień miesiąca

    4

    10.45 – 11.30

    język polski BI 

    Język angielski KŚ

    Język polski BI

    W-f ch AP

    W-f dz AB

    5

    11.45 – 12.30

    Matematyka AS

    Geografia JŚ  Teams 2 i 4 tydzień miesiąca,

      W-f AP

    W-f dz AB

    Plastyka AM

    Religia KW

    6

    12.45 – 13.30

    w-f ch AP

    W-f dz  AB

    Technika IK –

    Religia KW –

    j.angielski PK  j.angielski KŚ-

    Matematyka AS

    7

    13.40 – 14.25

    Etyka I.W

    j.angielski KŚ

    Etyka I.W

    8

    14.35 – 15.20

      

      

      

      

      

    Kl.7a

    Nr

    Godz

    poniedziałek 

    wtorek

    środa

    Czwartek

    piątek

    1

    8.00 – 8.45

    Niemiecki JS, 

    j.niemiecki KŚ-

    Fizyka AO

    Teams 1 i 3 tydzień miesiąca

    religia KK

    Język polski LB

    2

    8.55 – 9.40

    Wf dz KP

    Wf chł AB

    Niemiecki JS

    j. niemiecki KŚ

    Wf dz KP

    Wf chł-AB

    Język polski LB

    3

    9.50 – 10.35 

    Matematyka AK

      Biologia MH

    Matematyka AK 

    Informatyka KK

    Wf dz KP Teams co 2 tyg

    4

    10.45 – 11.30

    Geografia JŚ

    Historia IW

    Język polski LB

    Chemia AW

    Historia IW

    Matematyka AK

    5

    11.45 – 12.30

    j.angielski MK

    Wf dz KP

    WF CHŁ -AB

      Język polski LB,

      Biologia MH

    Informatyka KK

    WF CHŁ-AB

    6

    12.45 – 13.30

    Plastyka AM-

    Język polski LB

    j.angielski MK

      Matematyka AK

      Muzyka MH

    7

    13.40 – 14.25

    Geografia JŚ-

      Godz.wychow.  I.W

    j.angielski PK

    j.angielski MK

      

    8

    14.35 – 15.20

    Doradztwo zawodowe w wyznaczonym dniu miesiąca JM

    Etyka I.W

    Religia KK

    9

    15.30 – 16.15

    Etyka I.W

    Kl.7b

    Nr

    Godz

    poniedziałek 

    wtorek

    środa

    Czwartek

    piątek

    1

    8.00 – 8.45

    Niemiecki JS,

    j.niemiecki KŚ

    Wf dz KP

    Wf-chł-AB

    Biologia MH

    2

    8.55 – 9.40

    Język polski LB

    FizykaAO

    Teams 1 i 3 tydzień miesiąca

    Matematyka AK

    Matematyka AK 

    Język polski LB

    3

    9.50 – 10.35

    Informatyka KK

    Wf dz KP

      Język polski LB

    j.angielski KŚ

    j.angielski NC

    Informatyka KK Wf-chł-AB

      

    4

    10.45 – 11.30

    j.angielski 

    j.angielski NC

      Język polski LB

    Muzyka MH-e

    j.angielski KŚ

    j.angielski NC

    5

    11.45 – 12.30 

    Matematyka AK

    Historia AM,

    j.niemiecki KŚ

    Niemiecki JS

    Chemia AW

    Matematyka AK

    6

    12.45 – 13.30

    Religia KK

    Geografia JŚ

    Język polski LB

    Biologia MH

    Geografia JŚ

    7

    13.40 – 14.25 

    Plastyka AM-

    Wf dz KP

    Wf chł AB

    Godzina z wychowawcą_AM,

    Historia AM-

      Wf dz KP Teams co 2 tyg

    WF CHŁ-AB

    8

    14.35 – 15.20

    Doradztwo zawodowe _AM_ w wyznaczonym dniu

    Etyka I.W

    WdŻwR_AM

    Religia KK

    9

    15.30 – 16.15

    Etyka I.W

    Kl.7c

    Nr

    Godz

    poniedziałek 

    wtorek

    środa

    Czwartek

    piątek

    1

    8.00 – 8.45

      

    Chemia AW

    Historia KA

      Fizyka AO

    Teams 1 i 3 tydzień miesiąca

    chemia AW

    Teams co 2 tyg,

    2

    8.55 – 9.40

    Język polski MR

    Religia KK

    Geografia JŚ

    Język polski MR

    3

    9.50 – 10.35

    j.angielski MK

    J. niemiecki KŚ

    Geografia JŚ-

    Informatyka KK j.angielski MK

    j.niemiecki KŚ- j.angielski NC

    Historia KA

    4

    10.45 – 11.30

    Matematyka PR

    Wf dz KP 

    W-f ch  AP

    j.niemiecki KŚ

    j.angielski NC

    Biologia MH

    Matematyka PR

    5

    11.45 – 12.30

      Wf dz KP

    W-f ch AP

    Biologia MH

    Plastyka AM-

    Matematyka PR

    Wf dz KP Teams co 2 tyg

    W-f ch  AP

    6

    12.45 – 13.30

    j.niemiecki, KŚ

    j.angielski KŚ

    Matematyka PR

    Wf dz KP 

    W-f ch  AP

    j.niemiecki KŚ

    j. ang MK

    7

    13.40 – 14.25

      Religia KK

    Informatyka KK j.angielski NC

    Zaj. z wych PR Teams 1 i 3 tydzień miesiąca

    Język polski MR

      Muzyka MH

    8

    14.35 – 15.20

    Doradztwo zawodowe _AM_ w wyznaczonym dniu

    Etyka I.W

    9

    15.30 – 16.15

    Etyka I.W

    Kl.7d

    Nr

    Godz

    poniedziałek 

    wtorek

    środa

    Czwartek

    piątek

    1

    8.00 – 8.45

    Muzyka MH

    W-f ch  AP

    WF DZ-AB

    Chemia AW

    j.niem EW  j.niemiecki KŚ

    j.niem EW

    j.niemiecki KŚ

    2

    8.55 – 9.40 

         

    j.angielski KŚ

    Matematyka AS

    Historia KA

    W-f ch  AP

    WF DZ-AB

    j.niemiecki EW Informatyka KK

    3

    9.50 – 10.35

    Matematyka AS

    Informatyka KK   

    W-f ch  AP

    WF DZ-AB

    Biologia MH

    Język polski BI

    4

    10.45 – 11.30

    Religia KK

    Biologia MH

    Historia KA

    W-f ch  AP

    WF DZ-AB

    5

    11.45 – 12.30 

    Plastyka AM

    Język polski BI

    Język polski BI

    j.angielski KŚ

    j.angielski PK

    j.angielski KŚ

    6

    12.45 – 13.30

    Język polski BI

    Język polski BI

    Matematyka

    Matematyka

    Religia KK   

    7

    13.40 – 14.25 

    Geografia JŚ

    Fizyka AO Teams 1 i 3 tydzień

      

    Geografia JŚ

    8

    14.35 – 15.20

    WdŻwR_AM

    Doradztwo zawodowe w wyznaczonym dniu miesiąca JM

    Kl.8a

    Nr

    Godz

    poniedziałek 

    wtorek

    środa

    Czwartek

    piątek

    1

    8.00 – 8.45

    j.angielski MK

    Fizyka AO

    Teams 1 i 3 tydzień miesiąca

    Geografia JŚ Teams 2 i 4 tydzień miesiąca,

    j.niemiecki EW W-f ch  AP

    W-F dz AB

    2

    8.55 – 9.40    

    j.angielski MK

    j.angielski NC

    Język polski LB

    3

    9.50 – 10.35

    Matematyka PR

    Wos KA

    Język polski LB

    Wos KA

    Język polski LB

    4

    10.45 – 11.30

    Język polski LB

    EDB PB

    Matematyka PR

    Historia AM,

    Religia KK

    5

    11.45 – 12.30 

    j.niemiecki KŚ j.niemiecki EW

    Język polski LB

    j.angielski MK, j.angielski NC

    j.angielski NC

    Matematyka

    6

    12.45 – 13.30

    Chemia AW  

    Biologia MH

    Teams 1i 3 tydz.m-ca

    W-f ch  AP

    W-f dz AB.

    Religia KK

    7

    13.40 – 14.25 

    W-f ch  AP

    W-f dz AB.

    j.niemiecki KŚ

    j.niemiecki EW

    W-f ch  AP

    W-f dz AB.

    Matematyka PR

    Historia AM

    8

    14.35 – 15.20

    Zajęcia z wychowawcą JŚ

    Teams, 2  tydzień miesiąca i doraźnie,

    Etyka I.W

    9

    15.30 – 16.15

    Doradztwo zawodowe _AM_ w wyznaczonym dniu

    Etyka I.W

    Kl.8b

    Nr

    Godz 

    poniedziałek 

    wtorek

    środa

    Czwartek

    piątek

    1

    8.00 – 8.45

    Wf dz KP 

    Wf-chł AB

    EDB PB 

    j.niemiecki KŚ

    j.niemiecki EW 

    j.polski K.B.

    2

    8.55 – 9.40

    j.polski K.B.

    Biologia MH 

    Teams 1 i 3 tydz.m-ca

    WOS PB 

    j.niemiecki KŚ j.niemiecki EW

    3

    9.50 – 10.35 

      j.polski K.B.

    WOS PB

    Historia AM,

    Matematyka AS

    Religia KW

    4

    10.45 – 11.30

    Historia AM

    Chemia AW

    fizykaAO Teams 1 i 3 tydzień miesiąca

    j.niemiecki EW

    5

    11.45 – 12.30

      

    Religia KW –

    Geografia JŚ Teams, 2 i 4 tydzień miesiąca,

    j.polski K.B.

    Matematyka AS

    6

    12.45 – 13.30

    Matematyka AS

      Wf dz KP

    WF-CHŁ-AB

    j.angielski NC-

    j.angielski MK

    Wf dz KP  Teams co 2 tyg

    WF-CHŁ

    7

    13.40 – 14.25

    j.angielski MK  j.angielski NC

    j.polski K.B.,

    Matematyka AS

    Wf dz KP

    WF-CHŁ-AB

    j.angielski MK

    j.angielski NC

    8

    14.35 – 15.20

    g.wych. K.Burgiel

    1 tydz. miesiąca i  doraźnie

    9

    15.30 – 16.15

    Doradztwo zawodowe _AM_ w wyznaczonym dniu

    Kl.8c

    Nr

    Godz

    poniedziałek 

    wtorek

    środa

    Czwartek

    piątek

    1

    8.00 – 8.45

    J.angielski MK      J.angielski NC     

      Biologia MH

    Teams 1 i 3 tydz.m-ca

    Religia KK

    Matematyka AS

    2

    8.55 – 9.40

    EDB PB

    J.angielski MK

    Język polski MR,     

      Religia KK

    j.niemiecki KŚ

    j.niemiecki EW

    3

    9.50 – 10.35

      WF dz MR   

      W-f ch AP  

    Fizyka AO Teams 1 i3 tydzień miesiąca

    Język polski MR, 

    WF dz MR

    W-f ch  AP

    Język polski MR 

    4

    10.45 – 11.30

    Chemia AW     

    Matematyka AS 

      WF dz MR

    W-f ch  AP

    Matematyka AS

    Historia KA

    5

    11.45 – 12.30

    Historia KA

    WOS PB 

    Matematyka AS

    j.niemiecki EW

    6

    12.45 – 13.30

    Geografia JŚ Teams 2 i 4 tydzień miesiąca,    

    j.niemiecki KŚ j.niemiecki EW

      

    Język polski MR

    WF dz MR

    W-f ch  AP

    7

    13.40 – 14.25

    Język polski MR,     

    WOS PB

    J.angielski MK

    J.angielski NC     

    J.angielski NC

        

    8

    14.35 – 15.20

    Zajęcia z wych MH

    1 tydz.m-ca live i doraźnie

        

    Etyka I.W     

    9

    15.30 – 16.15

    Doradztwo zawodowe _AM_ w wyznaczonym dniu

    WdŻwR_AM

    Etyka I.W

    Kl.8d

    Nr

    Godz

    poniedziałek 

    wtorek

    środa

    Czwartek

    piątek

    1

    8.00 – 8.45

    EDB PB

      

    WOS PB

    Biologia MH

    Teams 1 i 3 tydz.m-ca

    Matematyka PR 

    2

    8.55 – 9.40

    Fizyka AO na Teams 1 i 3 tydzień miesiąca

    WOS PB

    W-f dz  AP

    WF-CHł AB

    3

    9.55 – 10.35

    EDB PB

    W-f dz  AP

    WF-CHŁ-AB   

    Matematyka PR

    Geografia JŚ , 2 i 4 tydzień miesiąca,

    j.niemiecki EW

    4

    10.45 – 11.30

    W-f dz AP   

    WF-CHŁ-AB

    Matematyka PR – 

      Religia KK

    Język polski MR   

    Język polski MR  (Rajzynger),

    5

    11.45 – 12.30

    Język polski MR    

    j.niemiecki KŚ

      Chemia AW   ,

    W-f dz AP   

    WF-CHŁ-AB

      Język polski MR (Rajzynger)

    6

    12.45 – 13.30

    j.angielski PK

    j.angielski NC

    Historia I.W j.angielski NC

    Język polski MR

    Matematyka PR

      J.angielski NC

    7

    13.45 – 14.25

    j.niem EW

    j.niemiecki KŚ

    j.niem EW

    Historia IW

    Religia KK

    8

    14.35 – 15.20

    Doradztwo zawodowe w wyznaczonym dniu miesiąca   JM

    WdŻwR_AM-