• Dzisiaj imieniny obchodzą: Albert, Ignacy
 • News

  Pierwszoklasiści pięknie czytali

  Tuż przed przerwą świąteczną w naszej szkole odbył się konkurs pt. Piękne czytanie mający na celu propagowanie czytelnictwa  jako formy spędzania wolnego czasu oraz dający możliwość zaprezentowania swoich umiejętności. Przedstawiciele wszystkich klas pierwszych wybrani w eliminacjach klasowych mogli się zaprezentować w miłej atmosferze. Komisja konkursowa wyłoniła laureatów, oceniając poprawność językową, dykcję, intonację oraz ogólny wyraz artystyczny. Oto oni:
  I miejsce- Wiktoria Jarocińska kl. I b
  II miejsce- Gracjan Fabiś kl. I c
  III miejsce- Iga Żuk kl. I a
  Wyróżnienia: Lena Gracz kl. I b i Karol Fengler kl. I c
  Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Wszystkim miłośnikom czytania, serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału za rok.
  Dziękujemy paniom: M.Bielawskiej i I.Badeckiej za przygotowanie i przeprowadzenie konkursu.