• Dzisiaj imieniny obchodzą: Walerina, Wirgilusz
  • News

    Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF

    20 listopada to wyjątkowa data – rocznica uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka. Przypomina nam, że wszyscy powinniśmy zwracać szczególną uwagę na dzieci i ich prawa. W związku z tym dziś wszyscy uczniowie  Naszej szkoły świętowali Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF. W ramach tego dnia uczniowie przyszli do szkoły ubrani na niebiesko lub mieli niebieski dodatek, jako symbol solidarności ze wszystkimi dziećmi na świecie. Przeprowadzono zajęcia w oparciu o przygotowane przez UNICEF scenariusze, udostępniono prezentację dot. praw dziecka, przystrojono korytarze niebieskimi balonami, przygotowano gazetki klasowe dot. praw dziecka oraz zorganizowano szkolny konkurs plastyczny.

    Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za włączenie się w akcję, uczczenie tej wyjątkowej daty i pokazanie, że prawa dziecka są dla Nas Ważne.

    Skip to content