• Dzisiaj imieniny obchodzą: Czesław, Fryderyk
  • News

    Mecze Matematyczne – start!

    Rundę eliminacyjną  XVII Dolnośląskich Meczów Matematycznych rozpoczęliśmy bardzo pozytywnie. Dnia 29 listopada 2017r.  drużyna z naszej szkoły rozegrała pierwszy  mecz w rundzie eliminacyjnej. Przeciwnikiem była Szkoła Podstawowa nr 3  z Głogowa. Nasi uczniowie nie tylko popisali się umiejętnościami matematycznymi, ale również obierali odpowiednią strategię podczas gry. Mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny  wynikiem 25:18. Następne rozgrywki odbędą się 13 grudnia oraz 10  stycznia 2018r., a przeciwnikiem będzie Gimnazjum Dwujęzyczne z Głogowa oraz Szkoła Podstawowa nr 11 z Głogowa.

    Trzymamy kciuki i gratulujemy sukcesu!
    Skład drużynyDawid Piotrowski (kapitan drużyny),  Małgorzata Hasal,  Michał Szelest, Jakub Kutyła, Kajetan Kosmatka, Nataniel Kieca, Davide Majewski,  Aleksandra Lesiuk, Agata Budzyna,  Jagoda Chodor.