• Dzisiaj imieniny obchodzą: Lidia, Ernest
  • News

    Język polski po angielsku

    Uprzejmie informujemy, że w dniu 08/06/17 odbyły się kolejne zajęcia w j. angielskim z cyklu lekcji pt.,, ”. Brzmi to na pewno oryginalnie, a udział uczniów w zajęciach podkreślił trafność wybranego przedmiotu do przeprowadzenia ciekawej i interesującej lekcji. Głównym tematem spotkania była ,, Pisownia wielką i małą literą’’ w ramach powtórzenia zrealizowanego wcześniej materiału na lekcjach języka polskiego w klasach drugich. Uczniowie chętnie się zgłaszali i odpowiadali prawidłowo na szereg pytań zadawanych zarówno w j. angielskim jak i polskim przez nauczyciela prowadzącego Panią Patrycję Karnicką. Warto nadmienić, że Pani Agnieszka Binkowska i Pani Marta Bielawska również pomagały uczniom w korygowaniu swoich błędów oraz przyczyniły się do stworzenia odpowiedniej dyscypliny w klasie, przyjaznej atmosfery i niezapomnianych wrażeń z przeprowadzonej lekcji. Dziękujemy nauczycielom za przygotowanie zajęć oraz wszystkim uczniom za aktywny w nich udział i chęci do rozwijania swoich umiejętności językowych. Zapraszamy serdecznie obecnych i przyszłych uczniów naszej szkoły do uczestniczenia w wyżej wymienionych zajęciach w nowym roku szkolnym 2017/18.

    Skip to content