• Dzisiaj imieniny obchodzą: Franciszk, Jozef

Jesienny kapelusz

W środę 23.11.2022 w naszej szkole odbyło się podsumowanie  I Powiatowego Konkursu plastyczno-technicznego „Jesienny kapelusz”. Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni techniczno-plastycznej, kreatywności oraz inwencji twórczej. Emocji było co niemiara. Jurorzy mieli niezły orzech do zgryzienia, ale wybrali najlepsze kapelusze.

W kategorii klas II:
    I miejsce zdobyła MICHALINA STACHOWIAK (SP14)
    II miejsce zdobyła IGA MARCINIAK (SP3)
    III miejsce zdobył OSKAR KAZIMIEROWICZ (SP Przedmoście)
    Wyróżnienie zdobyli: FILIP KIDA (SP2) i NIKODEM FEDOROWICZ (SP14)

W kategorii klas III:
    I miejsce zdobyła PATRYCJA PIOTROWSKA (SP2)
    II miejsce zdobyła NADIA GRACZYK (SP3)
    III miejsce zdobył DAWID SZYC (SP2)

Wyróżnienie zdobyli: KRZYSZTOF MYŚLIWIEC (SP Przedmoście) i ALEKSANDER PILARSKI (SP Przedmoście)
    Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i upominki ufundowane przez Legnicką Specjalną Strefę Ekonomiczną. Serdecznie gratulujemy!
    Pięknie dziękujemy za zorganizowanie konkursu dla klas 2 i 3 p. dyr.K.Borodaj i Paniom: M.Pociecha, J.Raczycka, M.Hudziak, M.Grzegorek-Malak.
    Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na fb szkolnym