• Dzisiaj imieniny obchodzą: Filip, Kordian
  • News

    Dzień Edukacji Narodowej

    Tradycyjnie Dzień Edukacji Narodowej, który przypada 14 października, jest okazją, aby w szczególny sposób docenić pracę osób związanych z oświatą, podziękować za wykonywaną pracę i uhonorować specjalnymi nagrodami wyróżniających się nauczycieli i pracowników.
    W tym roku szkolnym szczególnie nagrodzone zostały Panie: Dyrektor naszej szkoły Małgorzata Nowakowska oraz Alina Kieruńczyk otrzymały Nagrodę Dolnośląskiego Kuratora Oświaty za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej.
    Medal za zasługi dla rozwoju Oświaty Miasta Głogowa otrzymały: Dorota Budzińska-Kaftan i Małgorzata Hudziak (za 2020) a nagrodę Prezydenta Miasta Głogowa: Anita Przewocka i Małgorzata Hudziak. Serdecznie Paniom gratulujemy!!!