• Dzisiaj imieniny obchodzą: Liwia, Stanisław, Stanisława

Dni Profilaktyki

W dn. 10 – 12.06.2019r. odbyły się w naszej szkole Dni Profilaktyki. W poniedziałek, 10.06.2019r., w starszych klasach odbył się Happening antynikotynowy i antyalkoholowy przygotowany przez uczniów klas 3 gimnazjalnych z p. Martą Bielawską. Ponadto, na I piętrze, obok gabinetu pedagoga szkolnego powstała gazetka tematyczna z okazji Dni Profilaktyki. We wtorek, 11. 06.2019r., rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. „Nie pal przy mnie proszę” zorganizowany dla klas 1 i 2. Uczniowie przygotowali wspaniałe prace, a ich wystawa znajduje się na parterze. W środę, 12.06.2019. uczniowie rozwiązywali krzyżówki o tematyce z zakresu profilaktyki, w których mogli odczytać hasła: Alkohol nie!, Papieros nie! a młodsze dzieci świetnie poradziły sobie z przygotowanymi dla nich rebusami: Jedz owoce i warzywa, będziesz zdrów jak ryba! oraz W zdrowym ciele zdrowy duch!. Za rozwiązaną krzyżówkę lub rebus uczniowie otrzymywali owocowe soczki lub wodę.