• Dzisiaj imieniny obchodzą: Filip, Kordian

DLA JASIA

26 września w godz. 15.00 – 18.00 na Bulwarze Nadodrzańskim „Fotostopem przez świat” organizuje festyn charytatywny „Gramy dla Jasia”. Udział wezmą wszystkie służby mundurowe: Wojsko, Policja, Straż Pożarna, Nadleśnictwo, Pogotowie Ratunkowe, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Oddział Ratownictwa Wodnego, Jednostka Ratownictwa Specjalistycznego z psami ratownikami.

Będą ciasta, wojskowa grochówka za piątaka, kawa i herbata. W planach są gry, pokazy, możliwość obejrzenia samochodów bojowych, pokazu ratowania tonącego na Odrze i wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych za datek wrzucony do puszki. Najważniejszym celem jest zebranie jak najwięcej pieniędzy na operację nóżek Jasia Walosa, który w tej chwili jest uczniem drugiej klasy naszej szkoły i musi przejść czwartą już operację. Zapraszamy wszystkich serdecznie. Pomóżmy Jasiowi!