• Dzisiaj imieniny obchodzą: Emanuel, Larysa, Teodor

ADVENTSKALENDER

Odliczamy już dni do Świąt Bożego Narodzenia… Tymczasem aby wprowadzić nieco magii w ten przedświąteczny czas i spotęgować uczucie radosnego oczekiwania,  zorganizowałyśmy konkurs na najpiękniejszy KALENDARZ ADWENTOWY. To projekt realizowany w ramach lekcji języka obcego. W konkursie wzięli udział uczniowie klasy IV, klas VII i VIII szkoły podstawowej oraz  klas III gimnazjum. Uczestnicy przygotowali fantazyjne prace, które możemy podziwiać na szkolnym korytarzu. Oto laureaci:
    I miejsce –  Iga Pawłowska z kl. 7D
    II miejsce – Hubert Orłowski z kl. 7A
    III miejsce – ex aequo: Agata Pociecha i Valerie Rijke z kl. 7A oraz Jakub Zarzycki i Dominik Bagiński z
    kl. 7A. Wyróżnienie otrzymuje Aleksandra Tkacz z kl. 4A.
    Gratulujemy laureatom zwycięstwa, fantazji i pomysłów w przygotowaniu kalendarzy! Opiekunowie: Ewa Sulej i Karina Śniadecka.